Pınar Termal

Termal denilince aklımaza gelen ilk yerlerden biri de Afyonkarahisardır. İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerin arasında kalan Afyon’a rahat bir şekilde gidebilir, termal kaplıcaların şifasını alabilirsiniz. 2008 yılında termalin başkenti ödülünü alan Afyon, uluslararasında termal başkenti olma adımın önemli yollar kat etti.

pinar termal Pınar Termal

Pınar Termal Tatil Köyü

Modern bir mimariye sahip yeşilliklerin arasındaki Pınar Termal Tatil Köyü 160 adet lüks villa ve 296 adet stüdyo daire ile yılda yaklaşık 20.000 aileye sağlıklı, huzurlu bir tatil sunmuştur.  Spor alanları, yeşil alanları, alışveriş merkezleri, sosyal tesisleri ile tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Termalin başkentinde olan pınar termal tatil köyü Afyonkarahisar Gazlıgölde yılın sağlık yatırım ödülünü almıştır. Pınar Termal müşterilerine 1. sınıf hizmet ve kalite sunmaktan gurur duyar. İyi tatiller dileriz.

Pınar Termal Tatil Köyü hakkındaki şikayetlerinizi ve yorumlarınızı yazabilirsiniz.

 

Share

Pin It

2 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>